Zář
Pojďte s námi nahlédnout prostřednicím fotografií, jak vypadal náš druhý týden po výměně oken v knihovně. Čekal nás nejen úklid, ale především stěhování regálů. Nová okna je škoda zastavět, proto jsme s pomocí technické čety a Jirky Halámky, správce městských budov, přesouvali regály. A nejen to, také je upravovali na míru a vytvářeli nové. Vznikl nám prostorný dětský koutek, nová místa k sezení a hlavně více prostoru na knihy.
Ráda bych poděkovala všem, kteří nám byli oporou a podali pomocnou ruku. Na prvním místě technické četě a správci městských budov. Děkuji i své kolegyni Jarušce Venclové a našim rodinným příslušníkům, kteří se aktivně zapojili do stěhování knih. Děkujeme také odboru správy majetku a investic a firmě, která výměnu oken zajistila.
Vážení čtenáři, těšíme se na Vás v knihovně!
Eva Weiser
vedoucí Městské knihovny