Srp
Srdečně Vás zveme v neděli na bakovské posvícení! Marmeládu nám po zahájení jarmarku ve 13:00 hodin uvaří paní Linda Kamarádová alias marmeLinda. Ve 14:00 hodin se můžete těšit na Pohádkovou show se Sněhurkou, po které si nejen děti budou moct nechat udělat třpytivé tetování. Odpolednem nás provedou kapely Tady & Teď a Zuzana H. s Lukášem Písaříkem. Uslyšíte country, bluegrass, folk a nejslavnější světové hity. Těšit se na Vás budeme tradičně na bakovském náměstí!
Od 14:00 do 16:00 hodin bude otevřeno muzeum Bakovska, kde můžete naposledy zhlédnout závěrečnou výstavu výtvarného oboru žáků z Bakova.
Po dobu trvání jarmarku pro Vás bude otevřen vestibul knihovny a muzea, kde jsou vystavené obrázky žáků Základní škola Bakov nad Jizerou, které byly vybrány do Ručně malované cyklomapy MLADOBOLESLAVSKO s podtitulem „Malované dětmi pro děti“.